Sosyalizm Kazanacak!
/ Gündem / Ahmet Edip Uğur'un Eşi Gözaltına Alınarak Tehdit mi Edildi?

Ahmet Edip Uğur'un Eşi Gözaltına Alınarak Tehdit mi Edildi?

on 1 Kasım 2017 - 16:05 Kategori: Gündem

Balıkesir Belediye Başkanlığı’ndan istifa eden Ahmet Edip Uğur, “ailem tehdit edildi” demişti; fakat tehdidin türüne dair bir açıklama yapmamıştı. Dün Balıkesir’in CHP’li vekili Namık Havutça, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin eski Başkanı Ahmet Edip Uğur’un eşi Nurgül Uğur’u kast ederek “Sayın başkanın eşinin terörle mücadele ekibi tarafından gözaltına alındığını, bir gün gözaltında tutulduğunu ve bunun üzerinden başkanın tehdit edildiğini duydum” şeklinde bir açıklama yapmıştı. Balıkesir Valiliği bugün jet hızıyla bu açıklamayı yalanladı ancak Ahmet Edip Uğur’dan ya da eşinden bir yalanlama gelmediği gibi üstü kapalı bir doğrulama geldi.

Ahmet Edip Uğur konuyla ilgili detay vermekten kaçınırken tehdit edildiğini tekrar vurguladı. Tehdidin ölüm boyutunda olmadığını söyleyen Uğur, ayrıntı veremeyeceğini söyledi. Sözcü Gazetesi’ne yaptığı açıklamada bir süre siyasetten uzak duracağını söyleyen Uğur, sonraki süreçte tekrar siyasete atılabileceğinin sinyalini verdi.

Hatırlanacağı üzere Ahmet Edip Uğur, Tayyip’le arası iyiyken “Raconu reis keser” diyerek Kurtlar Vadisi’ndeki mafyatik tiplere taş çıkartmıştı! “Reis” ilk raconu kendisine kesince de hüngür hüngür ağlamıştı. 

bolsevik.org

Yorumlar Kapalı

Yorumlar Kapalı