Sosyalizm Kazanacak!
/ Gündem / Hem Gündüz Kuşağında Hem Savaşta

Hem Gündüz Kuşağında Hem Savaşta

on 2 Şubat 2018 - 15:28 Kategori: Gündem

ATV’de yayınlanan Müge Anlı’nın sunduğu ‘Tatlı Sert’ adlı programa dün Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan katıldı. Anlı bir süredir okuma yazma bilmeyen kalmasın diye bir kampanya başlatmış Erdoğan’ın da programa canlı yayınla katılmasıyla birlikte ‘seferberlik’ ilan ettiler. Okuma yazma bilmeyen kalmayacak !

Savaşın 14.gününde televizyonlara çıkarak ülkede her şey yolunda gidiyor! Reis, gündüz kuşağında boy gösteriyor, en “babacan” haliyle vatandaşın karşısına çıkma fırsatını kaçırmıyor. Her  işe el atarım, her işe girerim diyor. Okuma-yazma seferberliği adı altında sabah programı izleyen ev kadınlarına yönelik bir propaganda için en uygun yer üçüncü sınıf bir çakma polisiye kurgusu yapan Müge Anlı’nın programıydı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Böyle bir kampanya olur da bizim buna destek vermememiz düşünülebilir mi? Milli Eğitim Bakanlığımız başta olmak üzere, ilgili tüm kurumlarımıza bu kampanyayla ilgili talimatları verdik. İmkanlarımızı da seferber ettik. ‘Biz de bu seferberlikte varız’ diyoruz ‘’ dedi.

Afrin’e yönelik saldırılar arttıkça ÖSO’ yu kahraman ilan eden Erdoğan, savaş rüzgarıyla esip gürlerken gergin iklimde imaj tazelemeyi unutmuyor.

Yorumlar Kapalı

Yorumlar Kapalı