Sosyalizm Kazanacak!
/ Gündem / Memleketten AKP Manzaraları

Memleketten AKP Manzaraları

on 14 Aralık 2017 - 11:40 Kategori: Gündem

Nereden başlamak gerekir bilemiyoruz. Küçücük çocukları zehirli zihniyetlerine âlet edenler, çocuklara köleliği bir yaşam tarzı olarak dayatıyorlar. İstanbul Kartal’da bulunan Özel Çınar Anaokulu’nun etkinliğinde küçük kız çocuklarına türban takıldı, erkek çocukların ayakları yıkatıldı. 

 3-6 yaş arası çocukların oynadığı “tiyatro” gösterisinde yöresel kıyafetler giyen kız çocuklarına, erkek çocukların ayakları yıkatılırken kız çocuklarının başına türban takıldı. Erkek çocuklar kurulan sofranın başköşesine oturtuldu; kız çocuklar yemek yapıp erkeklere hizmet etti. Söylemeye gerek var mı bilmiyoruz ama anaokulu hakkında işlem yapılmadı ve belli ki yapılmayacak. Zira cesaret aldıkları yer AKP’nin ta kendisi. Balık baştan kokuyor.

Skandallar dizindeki son perdeyi ise Hatay Müftüsü kapattı. Hatay İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu, Narlıca Hz. Ayşe Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde velilere yönelik verdiği konferansta, kız çocuklarının ergenlik çağında evlendirilmelerini istedi. Skandal açıklamada “Buluğ çağı, İslâm âlimlerinin çoğunluğuna göre kızlarda 9-15, erkeklerde 12-15 yaşları arası olarak belirlenmiştir” denildi.

bolsevik.org

Yorumlar Kapalı

Yorumlar Kapalı