Sosyalizm Kazanacak!
/ Gündem / KHK, 5 Kişilik Aileye Mezar Oldu!

KHK, 5 Kişilik Aileye Mezar Oldu!

on 22 Kasım 2017 - 11:47 Kategori: Gündem

KHK ile ihraç edilen ve Türkiye’den Yunanistan’ın Midilli adasına geçip iltica etmeye çalışırken Ege Denizi’nde kaybolan aileden 3 çocuğun cesedi bulunmuştu. Öğretmen anne baba ve çocuklarının boğulması, iktidarın nasıl bir nefretle hareket ettiğini bir kez daha gösterdi.

Hüseyin Maden 40 yaşında bir fizik öğretmeniydi. Eşi Nur Maden ise 36 yaşında ana sınıfı öğretmeniydi. Kastamonu’da yaşayan ailenin 13 ve 10 yaşlarında iki kızı ve 7 yaşında bir oğlu vardı. Kamuda görevli Hüseyin Maden, 15 Temmuz sonrası çıkartılan KHK ile mesleğinden ihraç edildi. Ardından Fethullahçılarla kurduğu bağlar nedeniyle Hüseyin ve Nur Maden hakkında “terör örgütü üyeliği” suçlamasıyla soruşturma başlatıldı. (Velev ki ailenin Fethullahçılarla bağı var. Peki Rasim Ozan denilen şarlatandan onlarca muktedire kadar Fethullahçı örgütle bağını cümle aleme ilan eden muktedirler neden dışarıda? Neden hepsinin bir eli yağda bir eli balda?) 

KHK ile ihraç edilen anne ve baba tutuklanıp çocuklarının yalnız kalma korkusuyla polisten saklanmaya ve kaçmaya karar verdi. Sonunda çareyi ülkeyi terk etmekte buldular. Ege Denizi üzerinden kaçmaya çalışan 5 kişilik aile boğularak can verdi. Fazla söze gerek var mı? OHAL ve KHK’lar, AKP için Allah’ın lütfu olmaya devam ediyor!

bolsevik.org

Yorumlar Kapalı

Yorumlar Kapalı