Sosyalizm Kazanacak!
/ Gündem / Nuriye ve Semih Hocalardan Beşiktaş Taraftarına Mesaj: "Tarihin Defterine Yazıldınız!"

Nuriye ve Semih Hocalardan Beşiktaş Taraftarına Mesaj: "Tarihin Defterine Yazıldınız!"

on 21 Ağustos 2017 - 13:14 Kategori: Gündem
Facebooktwitterlinkedin


 
 
 
 
 
 
 
 
Nuriye Gülmen ve Semih Özakça’ya destek olmak için Konyaspor maçı öncesinde “Nuriye ve Semih Yaşasın” pankartı açan ve gözaltına alındıktan sonra tutuklanan Beşiktaşlı taraftarlara destek iletileri gelmeye devam ediyor. 

Beşiktaş’ın Beleştepe taraftar grubuna mensup 10 taraftarın tutuklanmasının ardından son olarak  Nuriye ve Semih hocalar taraftarlara destek mektubu yolladı. 

 

Nuriye Gülmen, mektubunda şu ifadeleri  kullandı:

“Sevgili Beşiktaşlılar, Beleştepeliler adımızı andığınız ve bizi yaşatmak istediğiniz için tutuklandınız. Futbolun ticarileşmesine bir tepki olarak doğan taraftar grubunuzu ilgiyle izlemekteyim. Haksızlığa karşı duruşunuz sizi de hücrelerle tanıştırdı. Ancak şunu bilmelisiniz ki bizim gibi siz de yalnız değilsiniz. Sizleri gelecek güzel günlerde görüşeceğimiz inancıyla kardeşçe kucaklıyorum.”

Semih Özakça ise şu iletiyi paylaştı:
“Sevgili Volkan ve tutsak Beleştepe taraftarları; ‘Nuriye ve Semih Yaşasın’ dediğiniz için tutuklandınız. Konyaspor ise sadece 5 maç seyircisiz oynama cezası aldı. Ama Başbakan Konyaspor’a bu cezayı da düşüreceğiz dedi. Şunu bilmelisiniz ki tüm zamanların şampiyonu direnenlerdir. Siz de tarihin defterine yazıldınız. Sizleri sevgi ve özlemle kucaklıyorum.” 

bolsevik.org

Facebooktwitterlinkedin

Yorumlar Kapalı

Yorumlar Kapalı